NABÍDKY

VARIANTY

4 RŮZNÉ ROZVORY KOL​

Čtyři karoserie kombinující verze s krátkým nebo dlouhým rozvorem s jednomontáží nebo dvojmontáží.

MOTOR

2 TYPY EKOLOGICKÝCH HNACÍCH ÚSTROJÍ

Díky motorům poháněným výhradně kombinovaným palivem (benzín + LPG/CNG) je celá řada Porter NP6 šetrná k životnímu prostředí.

Volba ekologicky šetrnějšího hnacího ústrojí znamená pro spotřebitele nejen hmatatelný přínos v podobě snížení nákladů na palivo, ale také přístup, který je bližší pracovním potřebám městského prostředí, jež podléhá stále většímu počtu ekologických omezení.

2 VARIANTY V ZÁVISLOSTI NA DRUHU ČINNOSTI

 

KRÁTKÝ DOJEZD

POKUD PRACUJETE PŘEVÁŽNĚ VE MĚSTĚ

Verze s krátkým dojezdem jsou kombinovány s benzinovým motorem a systémem LPG nebo CNG, což zajišťuje ekologický provoz na palivo přizpůsobený každodenním potřebám ve městě.

DLOUHÝ DOJEZD

POKUD PRACUJETE ČASTO MIMO MĚSTO

Systém LPG nebo CNG u verzí s dlouhým dojezdem je vhodný pro větší zakázky, s ekologicky šetrnějším palivem a vyšší nosností, aby lépe vyhovoval profesionálům, kteří za prací cestují na delší vzdálenosti.

VÝBAVY

4 MOŽNOSTI​

Aby co nejlépe vyhovoval vašim specifickým potřebám, nabízí Porter NP6 čtyři různé úrovně výbavy. Kromě moderní standardní výbavy zahrnují řadu prvků, které zlepšují zážitek z jízdy a funkčnost vozidla. Verze HD Pro a HD Top umožňují díky nízkému převodu snadno zvládnout i ty nejnáročnější práce na strmých svazích a zaručují výraznou optimalizaci spotřeby paliva, ovladatelnosti a sjízdnosti svahů.

BARVY

5 VARIANT

V barevné škále NP6 si vybere opravdu každý: od neutrálních barev, jako je bílá a šedá, až po výrazné barvy, jako je oranžová a červená, a nebo pro italskou značku Piaggio typická safírově modrá.