VÝBAVA

Aby co nejlépe vyhovoval vašim specifickým potřebám, nabízí Porter NP6 pět různých výbav. Kromě moderní standardní výbavy zahrnují řadu prvků, které zlepšují zážitek z jízdy a funkčnost vozidla.

STANDARDNÍ VÝBAVA

ŠIROKÝ VÝBĚR

– Elektrický posilovač řízení
– Ochrana proti zpětnému pohybu
– Elektrické ovládání oken
– Dálkové zamykání dveří
– Gumová podložka, s USB nabíjecím portem
– Držák brýlí
– Povrchová úprava
– Zadní odpružení s parabolickými listovými pružinami
– Airbag na straně řidiče

– ABS, ESC, EBD, ASR
– eCall (automatické tísňové volání)
– Imobilizér
– Detekce deště a tmy
– Sada pro opravu defektů
– Příprava na PTO
– Elektrické nastavení výšky světlometů
– 12 V zásuvka
– Příprava na ozvučení (svazek + reproduktory)

SPECIÁLNÍ VÝBAVA

4 ÚROVNĚ VÝBAVY

ROZDÍLY VE VÝKONU

NÍZKÝ PŘEVODOVÝ POMĚR

Verze HD Pro a HD Top umožňují díky nízkému převodu snadno zvládnout i ty nejtěžší práce na strmých svazích a zaručují výraznou optimalizaci spotřeby paliva, ovladatelnosti a sjízdnosti svahů.

ODHALTE KLÍČOVÉ FUNKCE!

ODLIŠNOSTI VE VZHLEDU

Verze PRO představuje základní výbavu modelu NP6. Od ostatních verzí se liší nelakovaným předním nárazníkem z tvrdého černého plastu. Verze Pro však může být rozšířena o prvky, jako je autorádio Bluetooth DAB+ nebo mlhová světla, které jsou k dispozici jako volitelná výbava.

Verze HD PRO, vyvinutá na základě výbavového stupně PRO, má nelakovaný přední nárazník a je vybavena mlhovými světlomety pro lepší osvětlení za snížené viditelnosti.

 

Varianty Top a HD Top se od ostatních verzí výbavy odlišují nejen bohatší výbavou, ale také atraktivnějším vzhledem, který se vyznačuje předním nárazníkem v barvě karoserie a mlhovými světlomety vpředu i vzadu.