SKLÁPĚČ

USNAĎNUJE VYKLÁDÁNÍ

Verze se sklápěcí plošinou kombinuje přednosti pevné konstrukce plošiny s praktičností systému sklápěcí plošiny s maximálním úhlem sklonu 45°. Ideální pro přepravu a vykládku sypkého zboží a těžkých materiálů. Jedná se například o vozidlo, které nejlépe vyhovuje potřebám malých a středních stavebních firem.

Ochranný kryt kabiny je standardní výbavou sklápěcí verze a je nezbytný pro zvýšení ochrany a zajištění nákladu a nářadí.

V závislosti na zvoleném rozvoru a přepravních požadavcích si můžete vybrat mezi standardní a extra dlouhou velikostí plošiny.

Na rovnou a pravidelnou plochu plošiny, která je jen 79 cm nad zemí, se vejdou až 4 europalety.

Praktický elektrohydraulický systém naklápění má maximální úhel náklonu 45° a ovládá se přímo z kabiny.

40 cm vysoké boční stěny z hliníkové slitiny, které lze otevřít ze tří stran, usnadňují nakládání a vykládání, a to i pomocí mechanických nástrojů.

Čtyři karoserie kombinující verze s krátkým nebo dlouhým rozvorem s jednomontáží nebo dvojmontáží.

 

Aby co nejlépe vyhovoval vašim specifickým potřebám, nabízí Porter NP6 čtyři různé úrovně výbavy. Kromě moderní standardní výbavy zahrnují řadu prvků, které zlepšují zážitek z jízdy a funkčnost vozidla.

ZJISTĚTE VÍCE!

 

Dvě varianty kombinovaného paliva (benzín/LPG a benzín/CNG), vyvinuté na technologickém základě benzínového motoru Euro 6 Multitech, se opírají o výkon čtyřválcového motoru o objemu 1500 cm3 s elektronickým vstřikováním a jsou k dispozici ve verzích s krátkým a dlouhým dojezdem v závislosti na charakteru úkolu.

ZJISTĚTE VÍCE!

 

VYBERTE SI SVOU VERZI!

(Nosnost od 815 kg do 1345 kg)