VALNÍK

VÍCE MÍSTA PRO VÁŠ NÁKLAD

Navržen pro práci: Valník s pevnou plošinou Porter NP6 je perfektní verzí. Ideální řešení pro ty, kteří potřebují plně využitelný, extrémně výkonný (až 1440 kg užitečného zatížení) nákladový prostor. Těžká a vyčnívající břemena nejsou problém: snadný přístup do nákladového prostoru a praktický upevňovací systém umožňují jednoduchou a bezpečnou přepravu.

40 cm vysoké boční stěny z hliníkové slitiny, které lze otevřít ze tří stran, usnadňují nakládání a vykládání, a to i pomocí mechanických nástrojů.

Na rovnou plochu plošiny, která je jen 79 cm nad zemí, se vejdou až 4 europalety.

V závislosti na zvoleném rozvoru a přepravních požadavcích si můžete vybrat mezi standardní a extra dlouhou plošinou.

Čtyři karoserie kombinující verze s krátkým nebo dlouhým rozvorem s jednomontáží nebo dvojmontáží na zadní nápravě.

 

Aby co nejlépe vyhovoval vašim specifickým potřebám, nabízí Porter NP6 čtyři různé úrovně výbavy. Kromě moderní standardní výbavy zahrnují řadu prvků, které zlepšují zážitek z jízdy a funkčnost vozidla.

ZJISTĚTE VÍCE!

 

Dvě varianty kombinovaného paliva (benzin/LPG a benzin/CNG), vyvinuté na technologickém základě benzinového motoru Euro 6 Multitech, se opírají o výkon čtyřválcového motoru o objemu 1500 cm³ s elektronickým vstřikováním a jsou k dispozici ve verzích s krátkým a dlouhým dojezdem v závislosti na povaze úkolu.

ZJISTĚTE VÍCE!

 

VYBRAT VERZI

(Nosnost od 915 kg do 1440 kg)