PORTER NP6

MĚSTSKÉ UŽITKOVÉ VOZIDLO

Je navržen pro práci v městském prostředí, ale skvěle se hodí i pro práci mimo město. Porter NP6 je jedinečný tím, že nabízí špičkový výkon, menší rozměry, lepší ovladatelnost a motory šetrné k životnímu prostředí. Efektivní výkon vozidla Porter NP6 je navíc kombinován s konkurenceschopnými náklady, a to jak na pořízení, tak na provoz.

Proč si vybrat naše malé užitkové vozidlo PORTER NP6?

Diskrétní šířka kabiny: pouze 1640 mm. Kompaktní rozměry kabiny zajišťují výjimečnou manévrovatelnost a ovladatelnost v městském prostředí, usnadňují manévrování i v těch nejtěsnějších prostorech a výrazně zkracují pracovní dobu.Minimální délka 4215 mm*, s plochou menší než 7 m². Profesionální konfigurace navržená pro působivý poměr efektivní nosnosti a celkové hmotnosti vozidla.
*pro verzi valník L1, jednomontáž​

 

Nosnost až 1,6 tuny**, celková hmotnost 2,8 tuny, maximální výkon více než 200 kg/m². Robustní podvozek je vynikajícím kompromisem mezi hmotností a nosností, zaručující optimální nosnost i při nerozložené hmotnosti a špatné trakci.
**Pro podvozek s dvojmontáží, verze s dlouhým dojezdem a pohonem na LPG.

 

Řada šetrná k životnímu prostředí díky moderním motorům na kombinovaná paliva, které zaručují hmatatelné výhody pro zákazníka z hlediska nákladů a spotřeby v souladu s požadavky na práci v městském prostředí, kde jsou ekologická omezení stále přísnější.

 

SEZNAMTE SE S ŘADOU PORTER NP6!

PODVOZEK

VALNÍK

SKLÁPĚČ

DESIGN KABINY NÁKLADNÍHO VOZIDLA​

Jeho kompaktní rozměry (šířka pouhých 1640 mm) a částečně předsunutá kabina usnadňují manévrování v užších městských uličkách, takže můžete pracovat i v těch nejužších prostorech. Kabina vozu Porter NP6 splňuje požadavky na pasivní bezpečnost při čelním nárazu, požadované dle předpisů EHK 2024 R94 a R137.

PROFESIONÁLNÍ KONFIGURACE

Robustní podvozek s žebřinovým rámem z vysokopevnostních ocelových čtvercových profilů v kombinaci se zadním odpružením s dvojitou parabolickou listovou pružinou poskytuje nejlepší výkon ve své třídě z hlediska efektivní nosnosti. Podvozek má nosnost až 1,6 tuny (u verze 2,8 t). Díky pohonu zadních kol, podporuje náklad trakci hnaných kol a zajišťuje vynikající přilnavost k vozovce. Pro maximalizaci možností výbavy jsou k dispozici přídavné pohony o výkonu až 16 kW pro motor i převodovku.

OPTIMALIZACE PROSTORU

Díky skromným rozměrům kabiny zaručuje Porter NP6 mimořádně velkou ložnou plochu, která zajišťuje maximální využití úložného prostoru (až 60 % plochy vozidla) při minimálních nárocích na velikost.

FLEXIBILNÍ PŘIZPŮSOBIVOST

Možnost kombinovat verze s krátkým nebo dlouhým rozvorem s jednomontáží nebo dvojmontáží na zadní nápravě poskytuje širokou nabídku – až 1 400 variant. Dva různé převodové poměry (základní a nízký) navíc optimalizují spotřebu paliva při různých profilech použití.

MOTOR EURO 6D FINAL

Motor Porter NP6, umístěný podélně pod kabinou, má zdvihový objem 1 500 cm³, řadový čtyřválec, dvě vačkové hřídele (OHC) a nepřímé elektronické vstřikování. K dispozici jsou verze s krátkým a dlouhým dojezdem v závislosti na vzdálenosti ujeté za den.​

ZJISTĚTE VÍCE!

SEZNAMTE SE S ŘADOU PORTER NP6!

PODVOZEK

VALNÍK

SKLÁPĚČ